Lesson Pricing


Half Hour Lesson: $50

One Hour Lesson: $85

5 One Hour Lessons: $350 (Best Value)

Group Lessons:

2 Students, 1 Hour: $95

5 One Hour Lessons for 2 students: $380

3-4 students, 1 Hour: $110

Groups of 5 or more, call for pricing


In addition to the lesson fee, the range balls or indoor mat time will be an additional purchase. You can pay for your lesson(s) by cash, check, or credit card.

*Gift certificates are available!*


Return To The Homepage